System DECCO

Seria Decco 70 line

Okna serii Decco 70 line to linia produktów dla osób szukających nowych rozwiązań estetycznych ceniących sobie połączenie nowoczesności i stylu. Okna te mogą stać się elementem wyposażenia, który wniesie do mieszkania nowy klimat. Zaletą tej linii jest połączenie nowoczesnej technologii z modną estetyką. Bogata gama kolorystyczna oklein imitujących fakturę drewna, łączą się z charakterystyczną opływową konstrukcją skrzydła i zaokrągloną listwą przyszybową. Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 6-komorowy. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości cieplne, statyczne i akustyczne. Okna Decco 70 line to produkt stylowy i nowoczesny.

Seria Decco Thermicco

Okno serii Thermicco to niepowtarzalne połączenie ramy i skrzydła, które sprawia, że okno od dziś nabiera nowego kształtu. Jest to produkt dla Klientów, którzy cenią sobie oryginalność. Niezwykła elegancja okna Thermicco zadziwia wszystkich, którzy decydują się na okna wykonane z tego profilu. Niski współczynnik przenikania ciepła Uf dla ramy i skrzydła jaki osiągnięto na poziomie 0,9 W/m2K plasuje nasze okno na wysokim poziomie pod względem parametrów cieplnych. Możemy bez obaw stwierdzić, że okno Thermicco to przełom na rynku okien energooszczędnych.

Seria Decco 70

Okna serii Decco 70 łączą w sobie niepowtarzalną swobodę barw z nowoczesnością. Klasyczna linia skrzydła z zaokrągloną listwą przyszybową łączy się z bogatą gamą kolorystyczną oklein imitujących fakturę drewna, na profilach barwionych w masie. To radość i ciepło koloru w parze z nowoczesną technologią. Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 6-komorowy. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości cieplne, statyczne i akustyczne. Okna serii Decco 70 to nowoczesne okna.