Drzwi zewnętrzne (wejściowe)

Nasza firma oferuje drzwi pcv w wielu wzorach i kolorach dostosowanych do indywidualnych gustów i potrzeb architektury. Oferujemy Klientom nieomal nieograniczoną swobodę w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Poza pięknym wzornictwem, jakością i estetyką wykonania ogromną zaletą produkowanych przez nas drzwi są zamki. Zabezpieczają one przed włamaniem, nie tylko w części środkowej, ale również dodatkowo u dołu i u góry skrzydła. Drzwi zewnętrzne mogą być zaryglowane w trzech a nawet w pięciu punktach stąd nazwa zamki wielopunktowe.

Bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są kompleksowe systemy zamknięć oraz kontroli dostępu, pozwalają z jednej strony na zastosowanie jednego klucza do wszystkich drzwi w obiekcie, z drugiej strony ograniczają możliwość dostępu do niektórych pomieszczeń osobom niepowołanym. Taki system znajduje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach firm lub instytucji.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu drzwi z wypełnieniami markowych firm: Obst, Adeco, Veyna.

Drzwi są wizytówką Twojego domu.

PENDA OPAL ZENTO BERNEO

Rodzaje wypełnień

Obustronne wypełnienia nakładkowe PREMIUM PLUS
Wysokiej jakości wypełnienia dekoracyjne przykrywają całą ramę skrzydła – zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz. Dzięki temu powstają obustronnie gładkie, eleganckie, piękne powierzchnie, bez wizualnych "zakłóceń" konstrukcyjnych ukrytych wśrodku.

Jednostronne wypełnienia nakładkowe PREMIUM
Cała powierzchnia tylko zewnętrznej strony przykryta jest wypełnieniem dekoracyjnym. Wewnątrz rama skrzydła otacza wypełnienie drzwiowe – rama skrzydła i wypełnienie pozostają widoczne.

Wypełnienia wsadowe STANDARD
Wypełnienie jest wstawiane w ramę skrzydła. Profil skrzydła z obu stron widocznie otacza wypełnienie. Jest to konstrukcja, w której można wymieniać wypełnienie, gdyby po latach użytkownicy postanowili zrobić niedrogi i efektowny lifting drzwi.